Хмельницький
економічний
університет

29000, м. Хмельницький,
вул. Кам’янецька, 159/2

(0382) 66-47-87, 67-09-51  nfo.kheu@ukr.net

Відділ профорієнтації та маркетингу

Контактна інформація:
м. Хмельницький, 29008,
вул. Кам’янецька 159/2,
1-й корпус, 1-й поверх,
тел. (0382) 67-00-73,
       (0382) 72-89-25
E-mail:
Начальник відділу профорієнтації
та маркетингу
Смоленюк Людмила Тимофіївна

 

Відділ профорієнтації та маркетингу заснований при ПВНЗ «Хмельницький економічний університет». 

Можна стверджувати, що саме відділ профорієнтації та маркетингу задає стратегію розвитку, здійснюючи планування, маркетингові дослідження, реалізуючи рекламу та сервіс.

Орієнтація в професії дуже важлива протягом усього життя людини. Вибір майбутньої професії – це динамічний процес розвитку особистості та кар’єри. Нами вивчається ринок, визначається платоспроможність попиту, підбирається прийнятний рівень цін, аналізуються зміни в чинному законодавстві, що регулюють відносини в економіці. З цього коментаря ми розпочали розмову про особливу роль відділу профорієнтації та маркетингу в умовах сучасного ринку.

Також відділ профорієнтації та маркетингу проводить щорічні відкриті учнівські олімпіади, за допомогою яких відбирає обдаровану молодь до навчання в університеті. Допомагає приймальній комісії у проведені Днів відкритих дверей та інших заходів пов’язаних із прийомом абітурієнтів, проводить профорієнтаційну та агітаційну роботу, здійснює презентацію університету у пресі, на радіо та телебаченні.