Хмельницький
економічний
університет

29000, м. Хмельницький,
вул. Кам’янецька, 159/2

(0382) 66-47-87, 67-09-51  nfo.kheu@ukr.net

Підготовчі курси

ПВНЗ „Хмельницький економічний університет” готує фахівців для всіх регіонів України. Із врахуванням конкретних здобутків у вирішенні практичних завдань щодо розвитку спеціальностей в університеті виникла необхідність охоплення такого важливого аспекту, як підготовки до вступу у вищі навчальні заклади громадян України.

Підготовчі курси для випускників загальноосвітніх шкіл, професійних ліцеїв, осіб звільнених з лав Збройних Сил України та інших громадян України, що планують вступати у вищі навчальні заклади, дозволять ретельніше підготуватися до тестування в Українському центрі оцінювання якості освіти та навчанні у вищих навчальних закладах.

З метою ефективної підготовки майбутніх абітурієнтів до складання тестів УЦОЯО та вступу із предметів, які визначені Правилами прийому на навчання до Університету в якості вступних екзаменів, підготовлено методичні матеріали з математики, української мови та літератури, географії, історії України, іноземної мови (англійської, німецької).

Викладання навчальних дисциплін довузівської підготовки забезпечується якісним кадровим складом з великим досвідом педагогічної роботи. Це досвідчений професорсько-викладацький штат провідних кафедр університету, таких як кафедри гуманітарної підготовки, вищої математики, іноземних мов, викладачів структурного підрозділу Університету - фінансово-економічного коледжу та досвідчених викладачів шкіл.

Слухачі курсів забезпечуються необхідними навчально-методичними матеріалами, що максимально враховують вимоги навчального процесу в університеті. Їх основу складають бібліотечні фонди університету та електронні носії інформації.

З 2001 року, окрім м.Хмельницького, підготовчі курси працюють ще й у 8-ми районах нашої області, а саме у Волочиську, Полонному, Новій Ушиці, Летичеві, Деражні, Старокостянтинові, Теофіполі та Шепетівці.

Підготовчі курси проходять у вихідні дні протягом 6 місяців. Для тих випускників, які не мають змоги відвідувати курси стаціонарно, чи то в Хмельницькому, чи то по районах, при Центрі довузівської підготовки працюють заочні підготовчі курси.

Під час навчання на підготовчих курсах слухачі не тільки зможуть поглибити свої знання, а й отримають можливість до прискорення адаптації до умов навчання в університеті, також знайомства з вимогами й кращими традиціями навчального закладу, особливостями та специфікою обраної професії.

Хмельницький економічний університет
оголошує набір на
ПІДГОТОВЧІ КУРСИ 2017 – 2018 н.р.
учнів 9-х та 11-х класів, випускників шкіл минулих років,
випускників професійних ліцеїв.
На курсах здійснюється поглиблена підготовка до вступних екзаменів у коледжі та зовнішнього незалежного оцінювання у ВНЗ з таких предметів:
українська мова та література;
історія України;
математика;
географія;
іноземна мова (німецька, англійська).
 
Кількість предметів для вивчення вибирають слухачі курсів. Форма навчання – денна (по вихідних днях). Термін навчання - 6 місяців (початок з 4 листопада).
Курси ліцензовані Міністерством освіти і науки України.
Ліцензія АД № 270780 від 02.07.2013 р.

Адреса курсів: м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 159/2; вул. Сковороди, 17
Контактні телефони: 67-09-51, 66-47-87.

Моб.: 050-376-12-87; 068-932-26-06; 097-251-89-59; 093-649-75-15
Керівник: Гарник Інна Миколаївна