Хмельницький
економічний
університет

29000, м. Хмельницький,
вул. Кам’янецька, 159/2

(0382) 66-47-87, 67-09-51  nfo.kheu@ukr.net

 

СВЯТО ЗНАВЦІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ 

 

22 листопада 2013 року на базі Фінансово-економічного коледжу ПВНЗ «Хмельницький економічний університет» відбувся ІІ (обласний) етап ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Учасниками обласного етапу конкурсу стали переможці І етапу конкурсу, який проходив у ВНЗ І-ІІ рівня акредитації міста Хмельницького та області.

Відкрив обласний етап конкурсу в.о. ректора ПВНЗ «Хмельницький економічний університет», к.е.н., доцент Руслан Петрович Смоленюк. З вітальним словом та побажанням успіхів, творчого натхнення, віри у свої сили також виступили: головний спеціаліст з питань вищої освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації Валентина Станіславівна Скоропуд, секретар ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Галина Володимирівна Капітан, голова журі, к.філол.н, доцент кафедри української філології ХНУ Наталя Миколаївна Торчинська.

Фінансово-економічний коледж ПВНЗ «Хмельницький економічний університет» гостинно прийняв близько 80-ти учасників із навчальних закладів області І-ІІ рівня акредитації: Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, Хмельницького базового медичного коледжу, Хмельницького музичного училища ім.В.І.Заремби, Економіко-правового коледжу Хмельницького інституту МАУП, Хмельницького політехнічного коледжу, Хмельницького торгівельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету, Фінансово-економічного коледжу ПВНЗ «Хмельницький економічний університет», Камянець-Подільського коледжу ПДАТУ, Камянець-Подільського медичного коледжу, Шепетівського коледжу ПДАТУ, Шепетівський медичного коледжу, Хмельницького кооперативного коледжу ХКТЕІ та ін.

У своїх конкурсних роботах студенти продемонстрували не лише ґрунтовні знання з української мови, а довели, що вони є справжніми патріотами своєї країни, сприяють утвердженню державного статусу української мови, здатні берегти та продовжувати традиції нації.

У стінах ПВНЗ «Хмельницький економічний університет» для конкурсантів та їх наставників, членів журі у цей знаменний день була створена приємна атмосфера,  усім було тепло, затишно та цікаво.

Відповідальність за підготовку та проведення цього заходу було покладено на заступника директора Фінансово-економічного коледжу Сергія Олександровича Семенчука та доцента кафедри гуманітарної підготовки Любов Леонтіївну Дику. Активну діяльність під час проведення конкурсу проявили студенти 1-го курсу ХЕУ та студентка 3-го курсу ФЕКу Якимишина Катерина.

У свою чергу, голова ради директорів вищих навчальних закладів І‑ІІ рівнів акредитації Микола Дмитрович Бодарецький висловив щиру подяку в.о.ректора ПВНЗ «Хмельницький економічний університет», к.е.н.. доценту Руслану Петровичу Смоленюку та директору Фінансово-економічного коледжу, к.е.н., доценту Андрію Петровичу Смоленюку за сприяння в проведенні на високому організаційному рівні ІІ (обласного) етапу ХІV Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

Бажаємо усім учасникам конкурсу міцного здоровя, наснаги, не зупинятися на досягнутому, упевнено йти до своєї мети, нових здобутків та перемог.

 

Проректор з навчально-виховної

роботи, доцент А.Ю.Матвєєв

ФОТОГАЛЕРЕЯ