Хмельницький
економічний
університет

29000, м. Хмельницький,
вул. Кам’янецька, 159/2

(0382) 66-47-87, 67-09-51  nfo.kheu@ukr.net

Фінансово-економічний коледж

 
Фінансово-економічний коледж запрошує на навчання:

на базі 9 класів (за вступними іспитами)
на базі 11 класів (на ІІ курс за сертифікатами)

— Бухгалтерський облік

— Економіка підприємства

— Фінанси і кредит

— Комерційна діяльність

— Маркетингова діяльність

— Оціночна діяльність

— Туристичне обслуговування

Головна сторінка Фінансово-економічного коледжу

Фінансово-економічний коледж засновано фундатором Хмельницького економічного університету Смоленюком Петром Степановичем у 2003 р. (наказ № 70-к від 18 березня 2003 р.) як структурний підрозділ університету.

Першим директором коледжу стала людина, яка доклала чималих зусиль для його створення – Терещенко Олександр Іванович. Економіст за освітою та організатор за покликанням, Олександр Іванович за короткий час зумів згуртувати навколо себе справжніх професіоналів та фанатів своєї справи. І вже 1 вересня 2003 року до навчання приступило 40 студентів фінансово-економічного коледжу, які навчались за чотирма спеціальностями:

  • фінанси;
  • бухгалтерський облік;
  • економіка підприємства;
  • комерційна діяльність.

На той момент навчальний процес здійснювався на базі професійно-технічного училища № 11, де здобували повну загальну освіту І курс, а також за рахунок аудиторного фонду університету, де навчалися ІІ та ІІІ курси коледжу.

Не зважаючи на важку економічну ситуацію у країні вже у 2006 році Петру Степановичу неймовірними зусиллями вдалося побудувати окремий корпус для фінансово-економічного коледжу. 1 вересня 2007 року відбулося урочисте відкриття нового приміщення за адресою вул. Сковороди, 17. За нові навчальні парти сіли 100 студентів коледжу.

У 2006 р. фінансово-економічний коледж успішно проходить першу свою акредитацію і вітає із отриманням диплому перших своїх випускників.

У 2009 р. коледж ліцензує ще одну спеціальність „Маркетингова діяльність”, а у 2010 р. після чергового успішного ліцензування ще три нові та досить актуальні спеціальності „Інформаційна діяльність підприємства”, „Оціночна діяльність”, „Організація виробництва”.

Також згодом завдяки плідній праці працівників коледжу та університету була відкрита нова спеціальність "Туристичне обслуговування".

Продовжує гарні традиції своїх попередників та надихає коледж новими ідеями нинішній керівник кандидат економічних наук перспективний молодий науковець Смоленюк Андрій Петрович та Кривончак Олексій Вікторович.